Tiskárna a typografické studio

Vložte svůj e-mail a jméno a

Získejte zdarma

– praktické polygrafické dárky

– polygrafické články, tipy a rady

Odhlásit se můžete kdykoli :-)


O nás


Naše společnost nabízí komplexní polygrafický servis se specializací na předtiskovou přípravu a tiskovou produkci.

V tomto oboru působíme již 18 let a patříme tak v oboru mezi společnosti s nejdelší historií a to znamená i s největšími zkušenostmi.

Díky pravidelným investicím disponujeme širokým spektrem nejmodernějších hardwarových i softwarových prostředků pro ucelené řešení výroby tištěných reklamních materiálů od grafické úpravy až do finální výrobek.

Dlouhodobé zkušenosti z provozování grafického studia nám umožňují doplňovat tiskovou výrobu profesionální předtiskovou přípravou, optimalizovat poskytované služby, nacházet nejlepší řešení a v neposlední řadě šetřit klientům čas i peníze.

Naší předností je schopnost přizpůsobit se klientovi, navázat na libovolný stupeň přípravy a dotáhnout celý proces do konce. Klient tedy může dodat hotový tiskový soubor nebo třeba jen elementární podklady a vždy bude mít jistotu, že na konci obdrží požadovaný výsledek – vytištěné reklamní materiály (zabalené a s dovozem až do firmy).

Disponujeme vlastním kompletním polygrafickým vybavením od malonákladového, přes ofsetový až po velkoplošný tisk a u naprosté většiny zakázek tedy nemusíme využívat subdodavatelů.

Našim cílem je nabízet vysoce kvalitní služby s osobním přístupem a za příznivou cenu.

Nejste-li spokojeni s naší prací nebo obsahem webových stránek,
napište nám prosím na e-mail
 info@amosrepro.cz